Permanentný Make-Up

Permanentný make up (mikropigmentácia) je metóda dlhodobého líčenia, pri ktorom do vrchnej vrstvy pokožky špeciálnym prístrojom aplikujeme farebné pigmenty. Nejedná sa o tetovanie nakoľko mikropigmentácia sa robí veľmi jemne, nie tak hlboko ako tetováž a zásadný rozdiel je aj v použitých farbách.

Permanentné farby neobsahujú ťažké kovy a tak farbivá postupne blednú až do úplného zmiznutia. Permanentný make-up je účinný nástroj proti prejavom starnutia, nakoľko dokáže výraz tváre zmeniť a osviežiť. Mikropigmentácia nenahradzuje klasické líčenie. Technika kresby môže byť od vláskovo jemnej, ktorú bežným líčením nedocielite, až po dramaticky výraznú.

Správne aplikovaný permanentný make-up je tak prirodzený, že Vaše okolie nikdy nespozná, že ho máte a pritom Vaša tvár bude vyzerať svieža a upravená. Vyberajte si štúdio v ktorom si dáte urobiť permanent veľmi opatrne. Neprofesionálna práca Vás nepoteší a následné odstraňovanie, alebo prerábanie je veľmi zdĺhavé a náročné. 

Najlepšou vizitkou sú spokojné klientky a odporúčanie od nich. Dohodnite si osobné stretnutie v kozmetickom centre a nechajte si ukázať fotky kozmetičky ako aplikácia PMU u nej vyzerá. Po zákroku máte 3. mesačnú záručnú dobu na drobnú korekciu v cene 20€.

MIKROPIGMENTÁCIA NIE JE TOVAR A TAK NEMOŽNO OČAKÁVAŤ ROVNAKÚ KVALITU V RÔZNYCH SALÓNOV

Je to rukopis každého jedného artistu presne ako podpis... Pred rozhodovaním komu svoju tvár zveríte, sledujte prácu, popozerajte fotky ktoré práce sa Vám páčia, zvážte čo od permanentného zákroku očakávate. Je vhodné zveriť sa do rúk niekomu o kom sme počuli referencie, videli jeho prácu, poprípade máme odporúčanie od niekoho koho poznáme.

S odborníkom, ktorý bude zákrok realizovať, je potrebné naviazať osobný kontakt. Dohodnúť na všetkom potrebnom, ako má Vaša pigmentácia po zákroku vyzerať, farebný odtieň, tvar či dohodnúť na technike, ktorou sa bude pigmentácia vykonávať. Je skvelé pred zákrokom čo najviac rozprávať s artistom, čo najviac prezradiť čo sa vám páči čo nie.

Rozprávať o želanom výsledku, aby bolo ľahké Vašu predstavu zrealizovať. Môžete sa na mňa obrátiť  s dôverou. Som pripravená urobiť maximum pre Vašu krásu a spokojnosť. Bude mi potešením pomôcť vám vyzerať lepšie...

Objednajte sa

Nina Grussmann - profesional permanent make-up artist
Beauty Art, s. r. o., IČO 46 720 511, DIČ 2023542268

Informácie k PMU