Obočie

Obočie  je veľmi dôležité pre celkový výraz tváre. Mikropigmentáciou Vám môžem zmeniť a upraviť tvar, farbu, intenzitu, hustotu, šírku a dĺžku obočia. Tiež je možné upraviť asymetriu obočia. Upraviť sa dá riedke, chýbajúce obočie, ale aj obočie ktoré je pekné a klientka si želá zvýraznenie.

  • tvar vždy pre aplikáciou predkreslím
  • farba musí pôsobiť úplne prirodzene, môžeme zmiešať niekoľko farieb dokopy 
  • pri výberu tvaru a farby kladiem veľký dôraz na Váš celkový vzhľad a predstavu ako má pigmentácia podľa Vášho želania vyzerať
  • na výber máme z niekoľkých techník ktoré Vám viem urobiť: plné obočie, čiarkované, tieňované, 3D obočie, plastické viacfarebné
  • pri výbere farby zohráva tiež rolu farba vašich vlasov, očí a pokožky, ale aj vami želaného výsledku

Z týchto a ďalších dôvodov oceníte výhody mikropigmentácie. Špeciálna  technika vláskovou metódou a tieňovania spočíva v tom, že krátke, šikmé, vlasové tenké črty sú aplikované v miestach rastu obočia a napodobňujú rast chĺpkov. Navodzuje sa veľmi prirodzený vzhľad obočia, kresba je jemná ľahká a veľmi decentná. Takýto spôsob pigmentovania je potrebný dodržať pre jemné črty tváre. Pre jemnosť a prirodzenosť obočia sa využíva miešanie rôznych odtieňov hnedej farby.

Na vláskovanú metódu nadväzuje 3D metóda, ktorá opticky vytvára plastický vzhľad obočia. Tohto efektu docielime použitým niekoľkých farebných odtieňov použitých naraz.  Niektoré klientky sa obávajú moc výrazného výsledku a obavy použitia čiernej farby. Použitú farbu vždy konzultujem s klientkou a čiernu farbu na obočie nepoužívam.

Objednajte sa

Nina Grussmann - profesional permanent make-up artist
Beauty Art, s. r. o., IČO 46 720 511, DIČ 2023542268

Informácie k PMU